Jira Polska – kompleksowe zarządzanie biznesem

Platforma Jira Polska – http://jirasolutions.pl/ – stosowana jest przez kilkadziesiąt tysięcy przedsiębiorstw. Jest to obowiązkowy system każdego rozwijającego się biznesu. Nowoczesna technologia umożliwia zwiększenie efektywności działań, a tym samym obniżenie kosztów i zwiększenie zysków. Kadra zarządzająca może podejmować lepsze decyzje związane z organizacją stanowisk roboczych, czy też wykorzystaniem posiadanych zasobów. Jira Polska to rozwiązanie nie tylko dla dużych i średnich przedsiębiorstw. To również znakomita opcja dla małych firm. Sprawdź, dlaczego warto postawić na to rozwiązanie.

Jira Polska – jak wdrożyć system?

Przed wdrożeniem systemu Jira Polska odbywa się konsultacja z ekspertami. To właśnie oni dokonają wnikliwej oceny procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, a także pomogą Ci określić główne cele biznesowe. Na tej podstawie zostaną ustalone obszary, w których powinno zostać wprowadzone narzędzie. Zazwyczaj należy do nich dział marketingu, rekrutacji, czy też kadr.

Po ustaleniu potrzeb przedsiębiorstwa określa się, jakie dodatki najlepiej sprawdzą się w jego przypadku. Do wyboru jest ponad 2200 plug-inów. Wybór zależy od indywidualnych potrzeb kadry zarządzającej. Należy odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie procesy powinny zostać usprawnione, a także w jakim czasie powinno się to odbywać. Zgromadzenie tych informacji umożliwi bezproblemowe i sprawne wdrożenie platformy Jira Polska. Lepsza organizacja procesów wewnętrznych przełoży się na wzrost efektywności przedsiębiorstw. Pierwsze pozytywne rezultaty zaobserwujesz już po kilku tygodniach.

Instalacja platformy

Mogłoby się wydawać, że instalacja systemu Jira Polska to proces niezwykle złożony, jednak specjaliści zrobią tą niezwykle szybko. W tym celu wykorzystuje się serwer firmowy lub chmurę. Fachowcy nie tylko zainstalują platformę, ale również skonfigurują ją, tak aby spełniała wszystkie potrzeby biznesowe. Cały proces zajmie maksymalnie trzy dni robocze, dzięki czemu pracownicy będą mogli rozpocząć realizację swoich działań w nowym środowisku.

Należy pamiętać, że początkowa konfiguracja nie musi zostać na stałe. Po kilku dniach można określić, czy niezbędne są dalsze zmiany. Jeśli tak, specjaliści wprowadzą je do systemu. Nie wymaga to wstrzymania pracy w przedsiębiorstwie.

Szybki dostęp do informacji

Wdrożony system sprawia, że komunikacja wewnętrzna w przedsiębiorstwie ulega usprawnieniu. Wszystkie upoważnione osoby mają dostęp platformy z informacjami. Mogą być tam wstawiane zarówno ogłoszenie, jak i nowości związane z funkcjonowaniem firmy. Baza dokumentów i plików może być skierowana do wszystkich pracowników lub do określonej grupy np. działu księgowości. Uprawnienia można określić podczas wrzucania treści na serwer.

System sprawia, że komunikacja grupowa znajduje się na najwyższym poziomie. Pracownicy poszczególnych działów z łatwością mogą się ze sobą skontaktować, a także przekazać wiadomości.

Warto również dodać, że wyszukiwania określonych treści również jest bardzo łatwe. Wystarczy podać słowo kluczowe, a zostaną przeszukane nie tylko informacje umieszczone na stronie, ale również w załącznikach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *