Podkładki pod kubek: trzy powody, dla których warto w nie inwestować

Podkładki pod kubek są często niedoceniane przez właścicieli kawiarni i restauracji. Tymczasem nie powinno się ich bagatelizować. Ich zastosowanie może się przełożyć na obroty w firmie. Dowiedz się, w jaki sposób i dlaczego warto na nie postawić.

Powód pierwszy: budowanie wizerunku

Podkładki pod kubek są pomocne jeśli chodzi o wzmacnianie pozycji w branży i budowanie marki. To jeden ze skuteczniejszych kanałów dotarcia do klienta w sposób bezpośredni. Kluczową kwestią jest jednak to, by podkładka była dobrze zaprojektowana. Musi być tam widoczne logo firmy. Trzeba też zwrócić uwagę na kolorystykę. Powinna być spójna. Warto stworzyć Księgę Znaków. Ma to spore znaczenie, bo wszystkie produkowane i sprzedawane rzeczy będą wtedy w takim samym stylu. To idealnym sposób, by klient dobrze kojarzył markę. Na podstawie wytycznych z Księgi Znaków należy robić wszystkie materiały reklamowe. Dotyczy to też podkładek pod kubek. Wykonanie złego projektu graficznego mija się z celem, a osiągnięty efekt będzie odwrotny do zamierzonego.

Powód drugi: ozdoba obiektu

Podkładki pod kubek są dostępne w wielu wariantach. Mają ciekawe formy i kształty. Mogą być zabawne lub całkiem poważne. To sprawia, że takie rozwiązanie jest coraz częściej doceniane przez klientów. Taka drobna rzecz może stanowić element dekoracyjny. Dzięki niej sala będzie wyglądać o niebo lepiej. O ile meble mogą być do siebie podobne, to takie niewidoczne z pozoru dodatki nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. W dobrze ozdobionym miejscu aż chce się przebywać. Co więcej właściciele tego typu obiektów zdają sobie sprawę, że moda się zmienia. Kiedyś restauracja bez obrusów była czymś nie do pomyślenia. Dziś jest zupełnie inaczej. Coraz częściej likwiduje się firany na rzecz rolet lub też ozdobne zastawy stołowe na korzyść podstawek. Oczywiście dużo zależy od stylu , w jakim jest urządzone miejsce, ale wielu właścicieli decyduje się na taki trend.

Powód trzeci: ochrona mebli

Oprócz wyżej wymienionych funkcji podkładki pod kubek są po prostu praktyczne. Chronią powierzchnię przed rozlaniem i innymi szkodliwymi czynnikami, które mogą uszkodzić strukturę mebli. Nie od dziś wiadomo, że napoje, gorące potrawy niszczą blaty stołów. Wprawdzie dobrej jakości produkty wytrzymują znacznie dłużej, jednak intensywna eksploatacja powoduje, że i tak zniszczą się zdecydowanie szybciej. Szczególnie szkodliwe są alkohole, których zastosowanie może przyczynić się do większych szkód. Jeśli klienci rozleją koniak, wino, czy piwo należy jak najszybciej to zetrzeć. Niestety, nie zawsze jest taka możliwość. Czasem obsługa zauważy to zbyt późno. W takiej sytuacji podkładki pod kubek okażą się ratunkiem. Meble będą dłużej do wykorzystania. Dzięki temu koszty związane z remontem lokalu staną się znacznie niższe. Nie trzeba będzie tak często inwestować w wyposażenie lokalu. Wprawdzie obecnie wytwarzane stoły są wysokiej klasy. Blaty są specjalnie zabezpieczone. Stosuje się liczne impregnaty i zabezpieczenia, jednak i tak, jak wszystko, rzeczy się zużywają. Takie drobne elementy, jak właśnie dobre podkładki pod kubek pozwalają korzystać z mebli przez dłuższy czas, a tym samym oszczędzić. W dobie tak dużej konkurencji należy pamiętać, by zapewnić gościom najlepsze warunki. Jeśli coś im się nie spodoba, pójdą gdzie indziej. Szczególną uwagę należy zwrócić właśnie na wygląd sali. Wszystko powinno być tam dobrze utrzymane, a przede wszystkim przemyślane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *