Przenośne WC: jak zorganizować zaplecze sanitarne na koncertach?

Organizacja koncertów nie jest łatwym zadaniem. Trzeba zadbać o wiele rzeczy: promocję imprezy, spełnienia wymogów artystów, odpowiednie nagłośnienie. Przy okazji tak dużego wydarzenia nie można zapomnieć o stworzeniu miejsca, w którym goście będą się mogli załatwiać. To, wbrew pozorom, bardzo ważna rzecz bez której większe widowisko nie może się odbyć.

Najwyższe standardy na wyciągnięcie ręki

Produkowane obecnie przenośne WC są bardzo dobrej jakości. Wykonanie z najwyższej klasy materiałów zapobiega uszkodzeniom mechanicznym. Do tego toalety są czyste i schludne, a co najważniejsze w środku nie ma nieprzyjemnego zapachu. Wygodnie się z nich korzysta. Załatwienie zaplecza sanitarnego nie wymaga zbyt wielu operacji. Wystarczy jedynie skontaktować się z firmą, która zajmuje się takimi rozwiązaniami. Następnie trzeba omówić wszelkie szczegóły dotyczące miejsca i godziny dostarczenia toalet. Resztą zajmie się przedsiębiorca, który przywiezie na miejsce przenośne WC, ustawi je tak by były stabilne, a po skończonej imprezie ponownie się po nie zjawi. To bardzo wygodne, bo organizator imprezy nie musi sobie zaprzątać głowy takimi sprawami. W końcu przed nim jeszcze wiele innych kwestii, z którymi trzeba się zmierzyć. Przynajmniej jedna rzecz do ogarnięcia mniej pozwala zaoszczędzić sporo czasu, który można wykorzystać w inny sposób.

Toalety dla każdego

Producenci mobilnych toalet nie próżnują. Na rynku dostępne są różne rozwiązania. Nawet najbardziej wymagający klient jest w stanie dopasować model do swoich potrzeb. Najprostsze są przenośne WC bez umywalki i dodatkowych udogodnień, ale za to z miejscem na papier toaletowy i dwoma niezależnymi systemami wentylacji. Są też kabiny w wersji VIP, które dodatkowo wyposażono w umywalkę z lustrem i specjalny system spłukujący. Można też dobrać ubikację dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jest ona szersza w środku, ma poręcze ułatwiające przemieszczanie się, a także antypoślizgowe podłoże zapobiegające upadkowi i poślizgnięciu. W ten sposób każdy organizator imprezy może dobrać rozwiązanie dostosowane do potrzeb. Dla artystów można wydzielić specjalną przestrzeń z ubikacjami spełniającymi wyższe standardy, dla pozostałych uczestników – prostsze modele. Liczbę oraz miejsce ulokowania sanitariatów najlepiej jest uzgodnić z dostawcą mobilnych rozwiązań, bo zapewnienie odpowiednich warunków do załatwienia potrzeb fizjologicznych to jego praca. Dlatego bez problemu powinien doradzić ile kabin trzeba przygotować, w jakim miejscu je najlepiej ułożyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *