Ważna decyzja – szuflady na pieniądze

Polski rynek obfituje w tradycyjne oraz internetowe sklepy, oferujące szuflady na pieniądze – http://www.posiflex.com.pl/szuflada-na-pieniadze,43.html. Konkurencja jest tak duża, że z pewnością nie będziemy mieli problemu z wyborem najodpowiedniejszej formy kupna i najbardziej korzystnej dla nas oferty. Tym bardziej że tak wielka konkurencja sprawia (i to jest jej atut) że sklepy te prześcigają się w atrakcyjnych ofertach – w tym także atrakcyjnych pod względem cen. Sprawdź, jakie szuflady na pieniądze.

Ile kosztują najtańsze szuflady na pieniądze?

Jest to koszt oscylujący w okolicach 30 – 50 zł. Dość mało, lecz za tą cenę niestety nie możemy oczekiwać wiele. Jedynie prosty pojemnik na monety i czasem na bilony, z cienkiego metalu a jeszcze częściej tworzywa sztucznego. Taki, który nie może egzystować samodzielnie – a musimy go trzymać w kasetce czy szufladzie zabezpieczanej szyfrem lub zamykanej na klucz. Nie możemy też liczyć na to, że przetrwa on zbyt długo. Bywa jednak, że potrzebujemy właśnie tego – więc nie warto przepłacać.

Do innego rodzaju należą szuflady na pieniądze stanowiące część kasetki czy sejfu. Instalowanego na stałe lub – znacznie częściej, co stanowi ich wielką zaletę – przenośnego. Takiego, który możemy zabrać ze sobą niemal wszędzie. Tego rodzaju szuflady na pieniądze wykonane są z mocnej i odpornej stali nierdzewnej, zazwyczaj w kolorze czarnym. O grubych ścianach i dnie.

Szuflady na pieniądze – co i jak…

Waga szuflad na pieniądze może osiągać nawet około 10 kg, przy czym zazwyczaj jest to 7 kg. Wymiary są zróżnicowane – bardzo popularne są wymiary o 415 mm x 130 cm i 417 m głębokości. Inne popularne wymiary to 377 mm x 407 mm X 431 mm.

Są bardzo odporne, a ich certyfikat określany jest na przykład poprzez ilość potencjalnych otwarć. Liczba ta dochodzi nawet do 1 mln otwarć co oznacza, że przy taka liczba odbędzie się bez problemu – jest gwarantowana. Bezpieczeństwo, to, nawiasem mówiąc, szczególnie ważny czynnik przy produkcji tych szuflad. Dlatego wiele z nich, prócz stałego zamka, posiada także zamek awaryjny, a opisom produktu towarzyszą także parametry dotyczące wilgotności i temperatury, jaką utrzymują szuflady.

Szuflady na pieniądze mogą zawierać na przykład 8 przegródek na pieniądze, w tym na bilony o różnych nominałach – nie tylko polskie zł., lecz także Euro czy nawet inne rodzaje. Prócz tego szuflada posiada także przegródki na monety, także wszelkich nominałów i także nie tylko polskie. Skonstruowane są tak, że pieniądze idealnie mieszczą się w przegródkach i są bezpieczne – pod każdym względem. Z łatwością umieszcza się je w przegrodach, zaś dzięki elastycznym zapadkom choć nie jest łatwo je opróżnić – co chroni przed kradzieżą.

W przypadku szuflad które są składową kas fiskalnych, każda szuflada musi być kompatybilna – czyli idealne dopasowana – do danego modelu kasy i jego interfejsu. Nie zawsze jest to łatwo – warto zatem skorzystać z pomocy, jaką oferują pracownicy sklepu. W przeciwnym przypadku możemy narazić się na niepotrzebny wydatek. Warto dodać, że szuflady takie objęte są gwarancją sięgającą przynajmniej rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *